На Дніпропетровщині депутат міськради влаштував на комунальне підприємство «мертвих душ» на 3 мільйони

У Павлограді викрили корупційну схему на комунальному підприємстві критичної інфраструктури. Директор установи, який також є депутатом однієї з міськрад, брав на роботу «своїх» людей лише на папері. Оформлені працівники роками не з'являлися на робочих місцях. Попри це, вони щомісяця отримували зарплату з бюджету та накопичували трудовий стаж.

На Дніпропетровщині депутат міськради влаштував на комунальне підприємство «мертвих душ» на 3 мільйони

У злочинну схему посадовець залучив кадровика, економіста та начальника дільниці. Разом вони вносили фальшиві дані до табелів робочого часу. Загалом з 2021 по 2025 роки спільники фіктивно працевлаштували семеро людей. Частину нарахованих бюджетних грошей ці «працівники» віддавали директору підприємства. Через дії підозрюваних збитки громади перевищили 3 мільйони гривень.

Наразі депутату та його трьом спільникам повідомили про підозру у розтраті майна та службовому підробленні. Скоро суд обере їм запобіжні заходи.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що у Кривому Розі судитимуть підприємця який нажився на благоустрої дитячих майданчиків. 

На Дніпропетровщині депутат міськради влаштував на комунальне підприємство «мертвих душ» на 3 мільйониНа Дніпропетровщині депутат міськради влаштував на комунальне підприємство «мертвих душ» на 3 мільйониНа Дніпропетровщині депутат міськради влаштував на комунальне підприємство «мертвих душ» на 3 мільйониНа Дніпропетровщині депутат міськради влаштував на комунальне підприємство «мертвих душ» на 3 мільйони

Джерело