Понад 700 тисяч мешканців Кривого Рогу зможуть користуватися надійнішою системою водопостачання завдяки проєкту МОМ за фінансування Європейського Союзу

Перше засідання керівного комітету проєкту зібрало учасників із Представництва Європейського Союзу в Україні, МОМ, КП «Кривбасводоканал» та Криворізької міської ради. Під час зустрічі погодили пріоритети та схвалили пакет першочергових робіт.
«Відновлення водної інфраструктури — це насамперед про людей та їхній доступ до базових послуг. Завдяки тісній співпраці з нашими партнерами цей проєкт допоможе зробити систему водопостачання Кривого Рогу більш надійною та стійкою до майбутніх викликів», — зазначив заступник голови Представництва МОМ в Україні Деян Кесеровіч.
«Ми вже маємо успішний досвід співпраці з МОМ. Обладнання та матеріали, надані в межах попередньої підтримки, вже працюють для людей і допомагають забезпечувати стабільне водопостачання. Ми високо цінуємо це партнерство та готові продовжувати спільну роботу над модернізацією системи», — сказав директор КП «Кривбасводоканал» Сергій Марков.
МОМ продовжує підтримувати громади, які постраждали від наслідків війни, допомагаючи відновлювати критично важливу інфраструктуру та покращувати доступ до базових послуг, зокрема водопостачання.
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг