Двоє шахраїв обчистили рахунок дружини полеглого українського захисника з Куп’янського району Харківщини. Правоохоронці підозрюють мешканця Дніпропетровщини та ув'язненого Маневицької колонії, який уже відбуває термін за вбивство.

Протягом січня 2025 року спільники раз за разом зламували інтернет-банкінг жінки. Зрештою – змінили логін, і отримавши доступ до чужих коштів, за 19 операцій переказали на підконтрольні рахунки понад 2 мільйони гривень. Це були гроші, які жінка отримала від держави як допомогу після загибелі чоловіка на війні.
Зараз обидва фігуранти перебувають під вартою. Їм оголосили підозри за кібервтручання в автоматизовані системи та за крадіжку в особливо великих розмірах.
Досудове розслідування триває.
Нагадаємо, раніше ми писали, що кіберполіція викрила шахраїв, які через ефіри в TikTok виманили в українців мільйон гривень.


