Для українських захисників та захисниць розширили перелік знижок у межах програми «Плюси» в застосунку Армія+. До проєкту приєдналися одразу три мережі заправок — KLO, Chipo та Martin. Тепер загальна кількість партнерів програми зросла до десяти.

У мережі KLO військовим пропонують знижку до 4 гривень на літрі бензину та дизелю, а також 2 гривні на газі. Крім того, діє знижка 30% на каву, 20% на фастфуд і 10% у маркеті. На заправках Chipo можна заощадити 3 гривні на літрі дизелю, 2 гривні на бензині та 1 гривню на газі, а також отримати 20% знижки в кафе та маркеті. Мережа Martin дає знижку 2 гривні на бензин і дизель, 50 копійок на газ, а також 20% на кафе і 10% у маркеті.
Щоб скористатися цими пропозиціями, потрібно згенерувати QR-код в Армія+ та показати його на касі під час оплати. Код діє протягом місяця для кожної купівлі на АЗК. При цьому кодами від KLO та Martin можна ділитися з рідними, просто надіславши їх у месенджері.
Загалом до програми лояльності, яка допомагає військовим заощаджувати, вже входять UKRNAFTA, WOG, OKKO, UPG, Marshal, Parallel, Autotrans, KLO, Chipo та Martin.

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що для ветеранів та сімей загиблих героїв знизили ставку на житло в «єОселі».