Дешевше пальне, кава та фастфуд: до програми «Плюси» в Армія+ долучилися нові мережі АЗК

Для українських захисників та захисниць розширили перелік знижок у межах програми «Плюси» в застосунку Армія+. До проєкту приєдналися одразу три мережі заправок — KLO, Chipo та Martin. Тепер загальна кількість партнерів програми зросла до десяти.

Дешевше пальне, кава та фастфуд: до програми «Плюси» в Армія+ долучилися нові мережі АЗК

У мережі KLO військовим пропонують знижку до 4 гривень на літрі бензину та дизелю, а також 2 гривні на газі. Крім того, діє знижка 30% на каву, 20% на фастфуд і 10% у маркеті. На заправках Chipo можна заощадити 3 гривні на літрі дизелю, 2 гривні на бензині та 1 гривню на газі, а також отримати 20% знижки в кафе та маркеті. Мережа Martin дає знижку 2 гривні на бензин і дизель, 50 копійок на газ, а також 20% на кафе і 10% у маркеті.

Щоб скористатися цими пропозиціями, потрібно згенерувати QR-код в Армія+ та показати його на касі під час оплати. Код діє протягом місяця для кожної купівлі на АЗК. При цьому кодами від KLO та Martin можна ділитися з рідними, просто надіславши їх у месенджері.

Загалом до програми лояльності, яка допомагає військовим заощаджувати, вже входять UKRNAFTA, WOG, OKKO, UPG, Marshal, Parallel, Autotrans, KLO, Chipo та Martin.

Дешевше пальне, кава та фастфуд: до програми «Плюси» в Армія+ долучилися нові мережі АЗК

Нагадуємо, раніше ми повідомляли, що для ветеранів та сімей загиблих героїв знизили ставку на житло в «єОселі».

 

Джерело