Дмитро ПАРАСЕНКО до Кривого Рогу повернувся на щиті

Як повідомила «Криворізька гімназія №37 Криворізької міської ради», з глибоким сумом і невимовним болем колектив, учні, випускники та батьківська громада гімназії сприйняли звістку про загибель випускника — Дмитра ПАРАСЕНКА

Дмитро Парасенко з Кривого Рогу віддав життя за Україну

Дмитро назавжди залишиться у нашій пам’яті добрим, щирим і чуйним юнаком. Він був людиною великого серця, готовою підтримати та допомогти тим, хто цього потребував.

З 2024 року Дмитро став на захист України, проходячи службу у лавах Збройних Сил України на Харківському напрямку. Вірний військовій присязі, він виконував свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючи мир і свободу українського народу.

На жаль, під час виконання бойового завдання Дмитро загинув, віддавши найдорожче — власне життя — заради майбутнього України.

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам та всім, хто знав і любив Дмитра.

Вічна пам’ять і слава Герою України!

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело