Як повідомила «Криворізька гімназія №37 Криворізької міської ради», з глибоким сумом і невимовним болем колектив, учні, випускники та батьківська громада гімназії сприйняли звістку про загибель випускника — Дмитра ПАРАСЕНКА

Дмитро назавжди залишиться у нашій пам’яті добрим, щирим і чуйним юнаком. Він був людиною великого серця, готовою підтримати та допомогти тим, хто цього потребував.
З 2024 року Дмитро став на захист України, проходячи службу у лавах Збройних Сил України на Харківському напрямку. Вірний військовій присязі, він виконував свій обов’язок перед Батьківщиною, захищаючи мир і свободу українського народу.
На жаль, під час виконання бойового завдання Дмитро загинув, віддавши найдорожче — власне життя — заради майбутнього України.
Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, побратимам та всім, хто знав і любив Дмитра.
Вічна пам’ять і слава Герою України!
Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг