В Кривому Розі троє випускників ліцею здали на 200 балів НМТ з англійської мови

В Криворізькому ліцеї №77 вітають Івана Рязанцева з класу 11а, Олега Колчаєва та Семена Малашенка з класу 11б з отриманням максимального результату на НМТ з англійської мови — 200 балів

Колчаєв та Малашенко з Криворізького ліцею №77

Цей успіх є результатом знань, наполегливої праці, цілеспрямованості та відповідального ставлення до навчання. За високими балами стоять роки роботи, багато зусиль і велике бажання досягти своєї мети.

В ліцеї пишаються учнями і щиро радіють високим досягненням.

Нехай ця перемога стане лише першим кроком до нових звершень, а всі мрії та плани обов’язково здійсняться.

Браво, хлопці!

Браво педагоги Олена Богуславська та Олена Кущ.

Юлія ЛАПОЧКІНА,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг

Джерело