Мешканці Даманського скаржаться на незавершені роботи із встановлення нової зупинки громадського транспорту біля Палацу культури, про це пишуть місцеві телеграм-канали.
За словами містян, старий зупинковий павільйон демонтували, після чого розпочали облаштування нового. Однак роботи зупинилися, а люди залишилися без елементарного укриття від сонця та негоди.
«Не те що дощ перечекати ніде, навіть від сонця не заховаєшся», — обурюються місцеві жителі.
Також містяни зазначають, що подібна ситуація спостерігається і на інших зупинках району, де роботи з оновлення інфраструктури залишилися незавершеними.
Коли саме встановлять новий павільйон і завершать роботи, наразі невідомо.