У Кривому Розі після демонтажу старої зупинки нову так і не добудували

У Кривому Розі після демонтажу старої зупинки нову так і не добудували

Мешканці Даманського скаржаться на незавершені роботи із встановлення нової зупинки громадського транспорту біля Палацу культури, про це пишуть місцеві телеграм-канали.

За словами містян, старий зупинковий павільйон демонтували, після чого розпочали облаштування нового. Однак роботи зупинилися, а люди залишилися без елементарного укриття від сонця та негоди.

«Не те що дощ перечекати ніде, навіть від сонця не заховаєшся», — обурюються місцеві жителі.

Також містяни зазначають, що подібна ситуація спостерігається і на інших зупинках району, де роботи з оновлення інфраструктури залишилися незавершеними.

Коли саме встановлять новий павільйон і завершать роботи, наразі невідомо.

Джерело