Близько 11-ої години ворог атакував Кривий Ріг балістичною ракетою. Це черговий кривавий злочин російських окупантів – удар був по абсолютно цивільній інфраструктурі забороненими в усьому світі касетними боєприпасами

На жаль, троє людей загинули — двоє чоловіків 25 та 34 років та жінка 54 років.
Усі цивільні.
Щирі співчуття рідним та близьким загиблих.
Завтра, 24-го червня, у Кривому Розі оголошено день жалоби.
Ще 26 людей отримали поранення, серед них 5 жінок, у лікарнях міста зараз перебувають 17. Троє з них у тяжкому стані, один — у вкрай тяжкому стані, а хлопець і літня жінка – у вкрай тяжкому критичному стані. Усім надається вся необхідна допомога, лікарі роблять все можливе та неможливе і борються за їхнє життя.
На місце були направлені всі служби, було задіяно 8 одиниць техніки, пожежу вже через годину вдалося ліквідувати.
Внаслідок ворожого удару постраждали об’єкти цивільної інфраструктури, підприємство, станція швидкісного трамвая, 8 будинків приватного сектору, 2 заклади освіти та культури (вікна та дах), кілька об’єктів бізнесу, АЗС, 25 автомобілів.
Наразі ліквідація наслідків триває, працюють бригади комунальників та необхідна техніка. Рух швидкісного продовжується у штатному режимі.
Мешканцям, чиї будинки постраждали, буде надана необхідна допомога від міста.
Юрій ПОТУПЧИК,
спеціально для рубрики
Новини Кривого Рогу
сайту Весь Кривий Ріг